foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

O firmie

 

Drukarnia Świecie Sp. z o.o. jako drukarnia dziełowa w branży poligraficznej stawia na nowoczesne technologie i pozwala zaoferować naszym Klientom bardzo szeroki zakres usług poligraficznych. Dzięki zastosowaniu technik innowacyjnych w procesie druku offsetowego, poprzez wzbogacenie parku maszynowego obecnie Drukarnia Świecie Sp. z o.o. jest zakładem w pełni samowystarczalnym.

Oferujemy Klientom kompleksowe usługi, począwszy od komputerowego opracowania materiałów do druku aż do obróbki introligatorskiej.


Projekty możemy przyjmować za pośrednictwem Internetu, a gotowy produkt dostarczyć bezpośrednio do klienta. Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, gwarantujemy wysoką jakość i szybką realizację zamówień z konkurencyjną ceną. Stosujemy wysoce wydajne technologie wykończeniowe a dzięki profesjonalizmowi, możemy nadać ostateczny kształt dla gotowego produktu według potrzeb zamawiającego, efektywnie ograniczając koszty produkcji.

Nasza drukarnia jest w stanie zaspokoić wszechstronne potrzeby związane z drukiem offsetowym arkuszowym i rolowym. Dbając o zadowolenie odbiorców oferujemy nie tylko profesjonalną obsługę. ale także indywidualne podejście do każdego z klientów. Wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze maszyny pozwalają drukami na dostosowanie się do wymogów rozwijającego się rynku.

Nasza załoga to profesjonalni wysoko wykwalifikowani ludzie zaangażowani w tworzenie pozytywnego wizerunku drukami.

Zapraszamy do współpracy!